شایعات مربوط به خرید سی دی پراجکت توسط سونی صحت ندارند

ساخت وبلاگ

این روزها بازار خرید و فروش در صنعت ویدیو گیم حسابی گرم است. شرکت‌های مختلفی مثل Take-Two ،Sony ،Embracer Group ،Microsoft و Electronic Arts همواره در حال گسترش زیر‌مجموعه‌های خود و خرید استودیو‌ها و شرکت‌های دیگر هستند. مدتی پیش شایعه شد که شرکت سونی قصد خرید سی دی پراجکت را دارد. حال یکی از اعضای این شرکت اعلام کرده که اخبار منتشر شده حقیقت ندارند.

تبدیل شدن CD Projekt به یکی از زیر‌مجموعه‌های مالک پلی استیشن، از آن جهت اهمیت دارد که این شرکت لهستانی انتشار سری The Witcher و بازی Cyberpunk 2077 را در کارنامه دارد. در صورتی که این امر به حقیقت می‌پیوست، شرکت سونی مالکیت دو مجموعه بزرگ سبک نقش‌آفرینی را به دست آورده و آن‌ها را به سری بازی‌های پلتفرم خود تبدیل می‌کرد. خوش‌بختانه عمر این شایعات خیلی طولانی نبوده و یک نماینده سی دی پراجکت برای رد آن‌ها وارد عمل شد.

در روز‌های اخیر شایعات مربوط به خرید CD Projekt توسط سونی در حال گسترش بوده و تعدادی از اکانت‌های توییتر با فالوور بالا نقش اساسی را در آن ایفا می‌کردند. این امر به خوبی نشان می‌دهد که شایعات مختلف حتی در صورتی که هیچ پایه و اساسی نداشته باشند، تا چه اندازه می‌توانند به سرعت پخش شوند. به منظور پایان دادن به شایعات، نماینده روابط عمومی شرکت CD Projekt یعنی اولا سوندژ در توییتر اعلام کرده که «هیچ مذاکره‌ای مربوط به خرید با شرکت سونی در حال انجام نیست.»

خرید سی دی پراجکت

سونی مخالف اصلی مالکیت مایکروسافت بر اکتیویژن بلیزارد

علاوه بر این، یکی از کارکنان سابق سی دی پراجکت و تهیه‌کننده Cyberpunk: Edgerunners، توضیح داده که به دلیل ساختار شرکت لهستانی، در صورتی که مذاکرات خرید با سونی در جریان بوده، عموم مردم خیلی زود به صورت رسمی متوجه آن می‌شدند. به همین دلیل شایعات مربوط به خرید CD Projekt پیش از خروج از کنترل، رد شدند.

دلایلی مختلفی باعث شده‌اند که شایعه مالکیت سونی بر سی دی پراجکت به سرعت پخش شود. هر روز اخبار تازه‌ای مربوط به خرید شرکت‌ها و استودیو‌ها در رسانه‌ها مخابره شده و افراد مختلفی به صحبت در این مورد می‌پردازند. همچنین از آن جایی که سونی مخالف خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت است، افراد بسیاری انتظار داشتند که شرکت ژاپنی خرید مشابهی را انجام دهد. با تمام این شرایط، شایعات اضافه شدن سازنده سری The Witcher به زیر‌مجموعه‌های Sony رد شده و این شرکت لهستانی به فعالیت مستقل خود ادامه می‌دهد.

منبع: The Gamer

آموزش آشپزی و مطالب جالب جدید...
ما را در سایت آموزش آشپزی و مطالب جالب جدید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : موزیک دان ash بازدید : 89 تاريخ : شنبه 13 خرداد 1402 ساعت: 4:11