دشمن با مشکلات اقتصادی به جنگ تفکر اسلامی آمده است

ساخت وبلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، آیت‌الله سیدمجید بنی هاشمی پیش از ظهر امروز در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی«ره» که در حوزه علمیه کمالیه خرم‌‌آباد برگزار شد، با اشاره به اینکه امام خمینی«ره» بعد از پیامبران و ائمه معصومین خورشید آسمان اسلام، فقاهت، مرجعیت و تشییع در ابعاد مختلف است، اظهار کرد: امام خمینی«ره» ذخیره‌ای از سلاله انبیا و ائمه اطهار برای انقلاب بود.

وی بیان کرد: کدهایی که امام خمینی«ره» داشت تنها کد سیاسی، معنوی و علمی نبود، بلکه کدهایی بود که ریشه در مراتب روایی، حدیثی و عرفانی به اعتراف محققان و دین پژوهان داشت.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: رسالت امام خمینی«ره» ریشه در اعماق دین اسلام داشت، ایشان یک چهره سیاسی صرف دنیای امروز و مرجع تقلید عادی نبود، بلکه تفکر امام خمینی«ره» ریشه در دین مبین اسلام داشت.

آیت‌الله بنی هاشمی خاطرنشان کرد: امام خمینی«ره» ذخیره‌ای در این زمان و اعصار بود، تفکر و فقاهت ایشان ظلم ستیزی، استبداد ستیزی و کمک به محرومین و زیردستانی بود که در طول تاریخ به آنها ظلم شده بود.

وی بیان کرد: اسلام امام خمینی«ره» اسلام ناب محمدی، اسلام مبارزه با متحجرین و مقدس ماب‌ها بود.

نماینده مرکز تحقیقات مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: امام خمینی «ره» اسلام آمریکایی، اسلام مرفهین بی درد و اسلام بی تفاوت‌ها نبود، بلکه اسلام ناب محمدی بود که بیش از سیصد هزار شهید، هزاران جانباز و آزاده تقدیم کرد.

بنی‌هاشمی با اشاره به اینکه حمله به عین الاسد، دشمن را سر جای خودش نشاند، گفت: با این حمله آمریکایی که به گفته ترامپ قرار بود چهل نقطه کشور را بزند، متوجه شد که ایران با کسی شوخی ندارد.

وی به رشادت‌های دلاور مردان لرستانی در عملیات مختلف از جمله عملیات حاج عمران نیز اشاره کرد و افزود: در عملیات حاج عمران رییس جمهور وقت رهبر معظم انقلاب اسلامی، دولتمردان و فرماندهان سر ارادت در مقابل رزمندگان لرستان فرود آوردند.

نماینده مرکز تحقیقات مجلس خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: اینکه پهپاد چندصد میلیون دلاری آمریکا را نشاندیم این اسلام ما است، این را امام مطرح کرد.

آیت‌الله بنی هاشمی با اشاره به اینکه برگزاری ۴۳ سال انتخابات شوخی نیست، عنوان کرد: با وجود نقشه و توطئه دشمن در اغتشاشات، اما مردم با حضور خود در مراسم ۲۲ بهمن و عید فطر تمام نقشه‌ها را نقش بر آب کرد.

وی اظهار کرد: اسلام ناب محمدی بود که توی دهن فمنیست‌ها زد، خروجی آنها مریم رجوی و مسیح علی نژاد است و خروجی تفکر امام خمینی «ره» مادران شهدا، مطهری، چمران، باهنر و قاسم سلیمانی است.

نماینده مرکز تحقیقات مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: نه خانواده شهدا، نه جانبازان نه علما و نه هیچ ایرانی اجازه نمی‌دهد، کسانی بر آنها حکومت کند که مردم را به دریوزگی استثمار و فلاکت بیاندازد.

آیت‌الله بنی هاشمی با اشاره به اینکه امام خمینی«ره» با تفکر اسلامی خود غائله‌های خوزستان، منافقین، کردستان و بنی صدر را خاموش کرد، گفت: امروز هم امام خامنه‌ای به عنوان زعیم ایران به گواه خود دشمن در بحرانی‌ترین شرایط سیاسی کشتی کشور را به درستی هدایت و به ساحل رساند.

وی تاکید کرد: ما پای این مکتب حضور داریم و جان می‌دهیم.

نماینده مرکز تحقیقات مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امروز دشمن با مشکلات اقتصادی به جنگ تفکر اسلامی آمده است،. تاکید کرد: همانطور که در هشت سال دفاع مقدس و غائله‌های دیگر ایستادگی کردیم، امروز هم به زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، استقامت مردم شهید پرور و زحمات فقها در این جنگ اقتصادی برنده خواهیم شد.

پایان پیام/

آموزش آشپزی و مطالب جالب جدید...
ما را در سایت آموزش آشپزی و مطالب جالب جدید دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : موزیک دان ash بازدید : 45 تاريخ : يکشنبه 14 خرداد 1402 ساعت: 15:53

خبرنامه